Motivācija

Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm.

Mēs piedāvājam apgūt zināšanas un prasmes sākot  no atsevišķām tehnikām  līdz visaugstākajai kvalifikācijai - meistars.  Mēs esam  IZM un LAK  akreditēta skola  un  mums ir  licenzētas programmas.  E – vidē ir izvietoti mācību materiāli, kas ļauj pilnībā sagatavoties konkrētu prasmju  iegūšanai. Var mācīties arī attālināti, tiešsaistei izmantojot Skaip, Zoom vai video zvanu. Mācību materiāli ir sadalīti kursos:

  • TEORĒTISKIE PAMATI – teorija, kas jāzina floristam
  • FLORISTS - koncentrēts mācību materiāls pamatzināšanu un prasmju apgūšanai pa tēmām.
  • FLORISTIKA 1. kurss – praktisko darbu tēmas, darba apraksti, testi,  piemēri fotogrāfijās un video pa mēnešiem, florista profesijas apguvei
  • FLORISTIKAS SPECIĀLISTS 2.kurss – praktisko darbu tēmas, darba apraksti, piemēri fotogrāfijās un video  pa mēnešiem, profesijas -floristikas speciālists apguvei.

Zināšanu nostiprināšanai un pilnīgai izpratnei notiek praktiskās nodarbības Jelgavā, Čakstes bulvārī 7, „Floristikas skolā – meistardarbnīcā Grieta”

Praktiskās nodarbības vada floristikas amata meistare Ieva Ģērmane, viena no vislabākajām Latvijas floristēm, vairāku konkursu laureāte.

P r o g r a m m a

Laiks

stundās

Iegūstamā kvalifikācija

Tēmas un tehnikas atsevišķu prasmju apgūšanai, pēc jūsu izvēles.

 

Sākot no 8 stundām

Sertifikāts par dalību

Profesionālā pilnveide

160

Apliecība par profesionālo pilnveidi

Profesionālā tālākizglītība  - Florists

480

Profesionālās kvalifikācijas apliecība 2. Kvalifikācijas līmenis

Profesionālā tālākizglītība Floristikas speciālists 3. Kvalifikācijas līmenis

960

Profesionālās kvalifikācijas apliecība 3. Kvalifikācijas līmenisPēdējās izmaiņas: sestdiena, 2020. gada 12. decembris, 17:43